56500-163-4F17
56500-163-4F17
• Malé a kompaktní rozměry
• Instalace v libovolné poloze
• Vysoký pracovní tlak
• Teplotní rozsah: -20…100°C
• Přesnost: ±3 %
• Bezúdžbový
Ostatní
imp/l
1000 imp/l
Mezera R-S
0.15 mm
Opak.
0.5 %
Elektrické parametry
Out F
17 Hz - 416 Hz